Робота страховим консультантом

Що зазвичай цікавить людей, коли вони шукають собі роботу? Відповіді на два питання:

 • Скільки можна заробляти відразу?
 • Які перспективи у цієї роботи (збільшення доходу, кар'єрний ріст)?

Причому найчастіше влаштовує навіть ситуація, коли подобається відповідь тільки на одне питання, а другий - не дуже. А вже якщо обидві відповіді влаштовують, та ще й умови роботи хороші, то тоді просто ідеальний варіант працевлаштування.

 

Скільки можна заробляти відразу?

По різному. Для початківця страхового консультанта гарантованої суми доходу немає. Залежить від здібностей нового консультанта і його цілеспрямованості. Зазвичай новачки мають дохід у кілька тисяч гривень на місяць, але буває, що вони заробляють і десятки тисяч. Розмір і стабільність доходу залежать від здатності консультанта до системної роботи над собою і своєю клієнтською базою. У будь-якому випадку, слід пам'ятати, що це новий вид діяльності і в ньому швидкого результату бути не може. Великі доходи на перших порах можуть мати тільки випадковий характер. Або якщо у людини талант, що буває рідко. Однак наполеглива робота навіть із цілком середнього новачка може зробити відмінного фахівця з хорошими доходами.

 

Які перспективи у цієї роботи (збільшення доходу, кар'єрний ріст)?

Перспективи роботи страхового консультанта - це те, що дає новачкам сили для подолання всіх початкових труднощів.

Перше - перспектива доходу. При стабільній системній роботі страховий консультант виходить на стійкий дохід через кілька місяців після початку роботи. Через рік роботи дохід виростає за рахунок поновлюваної комісії. Системна робота та підвищення професійного рівня призводять до того, що дохід страхового консультанта зростає з року в рік. І зростання це залежить не від доброго начальника і не від компанії, в якій він працює, а тільки від його, страхового консультанта, зусиль. І такі цілі як новий автомобіль або квартира вже не виглядають нездійсненними, а тільки вимагають декількох років наполегливої праці.

Друге - кар'єрний ріст. Тут потрібно згадати, що в компанії «Теком-Життя» існує така можливість як гарантований кар'єрний ріст. Це означає, що можливість піднятися по кар'єрі є завжди. Для наполегливих і цілеспрямованих людей вакансія буде створена, якщо виконані кваліфікаційні вимоги до цієї вакансії. І тоді здобувач підніметься на нову, гідну його зусиль, ступінь і отримає нові можливості для розвитку та самовдосконалення. Як говорив Конфуцій, «Вибери собі роботу до душі і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».

 

Кому підходить професія страхового консультанта.

  1. Насамперед, потрібно сказати, що підходить вона тільки впевненим у собі людям.

   Не підходить:

   • Тим, хто страждає від комплексів і вважає, що не може з ними нічого зробити;
   • Тим, хто вважає, що «все погано і буде ще гірше»;
   • Тим, хто не любить людей і не любить спілкуватися з ними;
   • Тим, хто не хоче приймати на себе відповідальність за своє життя і вважає, що держава, родичі або начальник на роботі повинні його забезпечити.
  2. Оскільки страхових консультантів не готують навчальні заклади, то професії страхового консультанта люди вчаться, коли приходять працювати. Той, хто навчається новій справі і здатний швидко засвоювати нові знання, має дуже хороші шанси на великі заробітки в цій професії.
  3. Не завжди нова справу дає віддачу відразу. Комусь особисті якості дозволяють легко отримувати результат, але часто для гарного результату потрібно пройти через період невдач і труднощів. Ті, у кого вистачить наполегливості та активності, щоб подолати це стають хорошими фахівцями в страхуванні.
  4. Страхування - це одна з областей фінансової системи. Все, що відноситься до фінансів, вимагає акуратності та відповідальності. Наявність цих якостей дає можливість добре розвиватися в напрямку страхування.

Як видно, далеко не всі зможуть успішно почати працювати страховим консультантом. Тим, хто не побоїться розпочати, цілеспрямованість і наполегливість допоможуть освоїти всі необхідні для цієї роботи навички, працювати з задоволенням і заробляти хороші гроші ...

А Ви не боїтеся спробувати
працювати страховим консультантом ?