КОРПОРАТИВНЕ СТРАХУВАННЯ ПЕРСОНАЛУ

В останні роки перед підприємствами в Україні стоїть безліч важких завдань. Багато компаній знаходяться на межі виживання. У цих складних умовах одним з головних чинників успішності підприємства і його прибутковості для власників є кваліфікований, мотивований персонал. Знайти таких фахівців, мотивувати їх на продуктивну роботу - все це одне з головних стратегічних завдань керівництва підприємства. Для вирішення таких «кадрових питань» у найбільш успішних європейських і американських компаніях застосовують можливості які дає страхування життя персоналу.

Так які вигоди несе корпоративне страхування життя персоналу підприємства? Це питання можна розглядати як з боку підприємства, так і з боку застрахованого співробітника. І для кожної з сторін вигоди будуть різні.

Для підприємства - це, перш за все, інструмент роботи з персоналом. Мінімальні витрати, оптимізація непередбачених витрат на персонал, ефективні схеми мотивації - ось основні причини, що спонукають керівництво використовувати корпоративне страхування персоналу. Розглянемо основні вигоди підприємства.

 

Вигоди, які отримує підприємство від впровадження страхування життя працівників :

1. Конкурентні переваги при наймі висококваліфікованих фахівців.

Звичайно фахівці високого рівня досить вимогливі при виборі нового місця роботи. Крім заробітної плати майбутнього співробітника цікавить ще безліч аспектів у пропозиції вашої компанії. І далеко не останнє місце в цьому списку займає соціальний пакет, в який входить корпоративне страхування життя співробітника.

2. Підвищення мотивації персоналу, утримання на підприємстві цінних фахівців.

Найняти хороших фахівців це тільки початок. Потрібно, щоб вони були мотивовані на роботу і не шукали кращих варіантів працевлаштування. Для вирішення цього завдання є такий інструмент як накопичувальне страхування ключових співробітників. З кожним проробленим місяцем цінність вашого співробітника буде рости і після закінчення обумовленого часу він отримає від страхової компанії велику грошову виплату.

3. Зменшення плинності висококваліфікованих кадрів.

Плинність персоналу - це серйозна проблема, яка не тільки гальмує розвиток підприємства, але і вимагає істотних витрат часу на пошук, найм та адаптацію нових співробітників. Так, їх, до речі, теж потрібно утримувати... Спеціально розроблені страховою компанією «Теком -Життя» програми допоможуть вирішити цю проблему.

4. Соціальні виплати працівнику і його сім'ї у разі настання непередбаченої події здійснюються страховою компанією.

Непередбачені події, пов'язані з втратою працездатності або навіть життя співробітника це завжди шок для компанії. У добавок ця ситуація ще й тягне витрати на матеріальну допомогу родичам співробітника з боку вашої компанії.

Не легше йдуть справи, якщо проблеми з життям і здоров'ям відбулися у членів сім'ї вашого співробітника. Всі думки співробітника будуть зайняті цією подією і матеріальна допомога від страхової компанії це те, за що ваш співробітник буде дуже вдячний вам.

5. Примноження вкладених коштів за рахунок додаткового інвестиційного доходу.

Вищезазначені накопичувальні програми, крім страхового захисту і можливості акумулювати значні фінансові кошти дають своїм власникам і істотний дохід від інвестування накопичуваних коштів. З інвестиційними доходами, які забезпечувала своїм клієнтам компанія «Теком -Життя» в останні роки можна ознайомитись в розділі «Документація».

6. Матеріальне заохочення співробітників без втрати контролю над засобами.

Власником договору страхування співробітників є підприємство і значить, воно може вносити зміни в договір - відключати від договору звільнених співробітників, додавати нових, змінювати страхові суми і багато іншого.

 

Переваги, які отримують працівники підприємства та їхні сім'ї :

1. Забезпечення надійного соціального захисту рідних у разі втрати годувальника, починаючи з першого страхового внеску.

На жаль, зараз наша держава не може забезпечити гідного соціального захисту своїм громадянам. Тому в критичних ситуаціях залишається сподіватися тільки на себе або на своїх близьких, хоча і їх можливості не безмежні. У всьому світі значна частина соціального захисту лежить на страхових компаніях. Саме вони виробляють виплати, коли в житті людини відбуваються непередбачені події, пов'язані з життям, здоров'ям або працездатністю. Сьогодні такого рівня страховий захист пропонує компанія «Теком- Життя».

2. Накопичення значного капіталу для фінансової стабільності і впевненості в майбутньому.

Накопичувальні програми від страхової компанії крім страхового захисту дають ще й можливість накопичити істотний капітал для вирішення важливих завдань у житті - придбання нерухомості або додаткової пенсії для себе або чоловіка (дружини).

3. Психологічний комфорт від визнання цінності працівника для підприємства.

Приємно коли Вас цінують. Тоді і працювати цікавіше і результати краще. А одним із проявів цінності працівника є особливі заохочення від керівництва, наприклад, накопичувальне страхування ключових співробітників, яке гарантує і захист на етапі накопичення і суттєву грошову виплату по закінченні договору.

4. Спокій і впевненість працівників у майбутньому.

Одна з найцінніших умов роботи - це стабільність. Люди завжди шукають стабільну роботу, зі стабільним доходом. А якщо роботодавець допоможе у важкі фінансові моменти, то вважай з місцем роботи пощастило. Найважчі з фінансових проблем - це проблеми пов'язані з життям, здоров'ям і можливістю працювати. У таких випадках не тільки пропадає дохід, а й потрібні значні кошти на лікування. У цій ситуації страховий захист - це додаткові гарантії стабільного життя незалежно від фінансового становища роботодавця.

 

 УМОВИ ПРОГРАМ КОРПОРАТИВНОГО СТРАХУВАННЯ

Договір корпоративного страхування життя включає наступні ризики :

 • Дожиття до закінчення дії договору або до певної події;
 • Смерть Застрахованої особи в результаті хвороби;
 • Смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
 • Смерть Застрахованої особи внаслідок ДТП;
 • Інвалідність Застрахованої особи внаслідок хвороби або нещасного випадку (або лише внаслідок нещасного випадку);
 • Тимчасова або стійка втрата загальної працездатності в результаті нещасного випадку.

Даний перелік ризиків не є вичерпним і може бути розширений за погодженням сторін.

Вік Застрахованої особи :

 • від 18 до 69 років на момент укладання Договору страхування;
 • не більше 70 років на момент закінчення дії Договору страхування.

Валюта страхування :

 • Гривня (UAH),
 • Американський долар (USD),
 • Євро (EUR).

Термін дії Договору страхування :

 • від 1 року для ризикових програм страхування;
 • від 3 років для накопичувальних програм страхування;
 • від 5 років для довгострокових накопичувальних програм страхування.

Періодичність сплати страхових внесків :

 • щорічно,
 • раз на півроку,
 • щоквартально,
 • щомісяця.