Практично для всіх громадян України джерелом доходу є робота. У цьому випадку гарантією їх добробуту є збереження можливості працювати, тобто збереження працездатності. Традиційно для цих цілей у всьому світі застосовують програми страхування життя.

Програми, які забезпечують тільки страховий захист, відносяться до ризикового страхування життя.

Програми, які крім страхового захисту дозволяють накопичити певну суму грошей, відносяться до накопичувального страхування життя.

Страхова компанія « Теком- Життя » пропонує страхові програми обох видів,
які можуть бути налаштовані індивідуально для кожного клієнта.

Ризикова програма страхування життя представлена продуктом «Підтримка».

Накопичувальні програми страхування життя представлені цілою гамою продуктів :

  • «Преміум»,
  • «Майбутнє»,
  • «Студентська»,
  • «Впевненість»,
  • «Рантьє».

Основне завдання програми - гарантувати фінансову стабільність в сім'ї незалежно від працездатності її годувальника. А в разі серйозних розладів здоров'я годувальника (внаслідок хвороб або травм) забезпечити його необхідними коштами для повноцінного лікування.

Кожна з них призначена для вирішення певних завдань у житті кожної людини і дозволяє гарантувати накопичення грошей клієнтом незалежно від його працездатності.

Механізм роботи програми «Підтримка» дуже простий - клієнт, що уклав договір, проводить невеликі регулярні платежі і отримує гарантований страховий захист від випадків, зазначених у договорі. Якщо такий випадок відбувається, то клієнт отримує страхову виплату, яка у багато разів перевищує його платіж. Якщо під час дії договору страхових випадків не сталося, то страхова компанія виплат не робить.

Механізм роботи накопичувальних програм схожий на те, як працює програма «Підтримка», але з одним приємним доповненням - якщо з клієнтом не відбулося страхових випадків, то компанія повертає внески клієнту. Сума, яку компанія гарантовано поверне клієнтові, вказана в договорі. На практиці в нашій компанії виплата виходить навіть більше, оскільки СК «Теком-Життя» вигідно і надійно інвестує кошти і за законом повинна 85% прибутку повертати клієнту.


Від яких страхових ризиків можна застрахуватися, на який термін, скільки буде коштувати страховка для Вас - на ці питання може відповісти наш консультант у зручний для Вас час. Зателефонуйте зараз і домовтеся про безкоштовну консультацію !

Телефон (048) 719-0-555. Ми чекаємо Вашого дзвінка !