27-го травня виповнюється 6 років з дня заснування ЗАТ СК "Теком-Життя"

27.05.2009

27 травня 2009 р. ЗАТ Страхова компанія "Теком-Життя" відзначила свою 6-у річницю з моменту заснування. За цей час компанія стала відома не тільки в Одеському регіоні, а й за його межами. Компанія пропонує накопичувальні програми страхування життя для дорослих і дітей, орієнтуючись на широке коло споживачів.

Згідно з дослідженням РЦ інформаційного центру "Експерт Україна" ще в 2006 році ЗАТ Страхова компанія "Теком-Життя" отримала найвищу рейтингову оцінку стійкості - Ааа і увійшла до групи лідерів найстійкіших та інформаційно відкритих компаній України. Незважаючи на складні фінансові часи, своєї успішною роботою компанія і зараз підтверджує свою репутацію.

Головним принципом нашої роботи завжди був і залишається принцип всебічного задоволення потреб наших клієнтів. Такі успіхи були досягнуті завдяки чітко поставленій роботі та високому професіоналізму колективу. Стабільна робота, надійність і прибутковість фінансових інвестицій, гарантія виконання всіх зобов'язань перед клієнтом - це головне, що дає впевненість нашим страхувальникам. Саме цьому відповідає девіз компанії "Теком-Життя" - ЗАВЖДИ ПОРУЧ!