В Одесі 27-28 січня відбулися чергові збори директорів філій СК «Теком» і СК «Теком-Життя», які взяли участь у семінарі-тренінгу: «CRM і корпоративні продажі».

В Одесі 27-28 січня відбулися чергові збори директорів філій СК "Теком" і СК "Теком-Життя", які взяли участь у семінарі-тренінгу: "CRM і корпоративні продажі".

Питання, що стали предметом розгляду на семінарі, стосувалися практичних аспектів діяльності страхової компанії з формування лояльності клієнтів, пов'язаної з їх обслуговуванням і пропонованим компанією сервісом. Так само на семінарі обговорювалися питання використання систем управління взаємовідносинами з клієнтами в діяльності страхової компанії.

За словами президента СГ "Теком" Едуарда Стась, саме клієнтоорієнтований підхід продажів страхових послуг, стає базовим принципом для організації всієї роботи компанії. Це, в свою чергу, призводить до того, що відносини компанії і клієнта стають більш зручними, ефективними і перспективними. Питання і проблеми, обговорені на семінарі, особливо актуальні під час економічної кризи, коли багато компаній намагаються знайти нові, більш досконалі і результативні механізми взаємодії з клієнтами.