СК «Теком-Життя» отримала рейтинг стійкості Ааа за оцінкою РА «Експерт- Рейтинг»

20.09.2007

Страхова компанія "Теком-Життя", отримала рейтинг стійкості Ааа за оцінкою рейтингового агентства "Експерт-Рейтинг". Таким чином, як і минулого року СК "Теком-Життя" увійшла до групи А рейтингу, що свідчить про те, що вона є однією з найбільш стійкий і інформаційно відкритих компаній лайфового сектора українського страхового ринку.

17.09.2007 в журналі "Експерт Україна" був опублікований черговий щорічний проект РА "Експерт-Рейтинг" - "Pi-рейтинг стійкості страхових компаній, що надають послуги із загальних видів страхування і страхування життя". Проект здійснювався на основі інформації, отриманої від страхових компаній на добровільній основі, а так само, отриманої з відкритих джерел.

У рейтингу стійкості аналізувався фінансовий стан компаній, що дав можливість зробити висновок про рівень їх опірності несприятливим чинникам і рівень здатності виконати свої зобов'язання перед клієнтами в майбутньому. Компанії, що увійшли до групи А, показали себе як найбільш стійкі, прозорі і технічно готові до здійснення виплат за своїми зобов'язаннями.

Основною метою рейтингового дослідження було визначити найбільш стійкі та інформаційно відкриті страхові компанії України.