СК «Теком-Життя» увійшла до групи найбільш стійких та інформаційно відкритих компаній України.

26.09.2006

Більше п'яти років Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (ДКРРФП) намагається підвищити рівень прозорості страхового ринку України. Не всі страхові компанії охоче діляться звітами про результати своєї діяльності. Інформація, якою на сьогоднішній день володіє споживач, в основному, являє собою рейтинги, що публікуються журналом "Insurance TOP", а також статті-інтерв'ю провідних страховиків щоденної аналітичної газети "Економічні вісті". Незважаючи на заклики Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) до надання інформації широкій громадськості, страховий ринок залишається одним з найбільш закритих сегментів ринку фінансових послуг.

З липня 2006 року рейтинговий центр інформаційної групи "Експерт Україна" проводив незалежні дослідження ринку страхових послуг. Згідно з дослідженням РЦ ЗАТ Страхова компанія "Теком-Життя" отримала найвищу рейтингову оцінку стійкості - Ааа і увійшла до групи лідерів найстійкіших та інформаційно відкритих компаній України. Оцінка рівня стійкості проводилася на основі методики, розробленої Держкомфінпослуг.

Всього в рейтингу брало участь 37 компаній, що спеціалізуються на страхуванні життя, з яких 24 компаніям була присвоєна рейтингова категорія. З них було виділено 10 компаній, які визнані компаніями з високим рівнем корпоративної культури та інформаційної відкритості.

Основні результати дослідження публікувалися в журналі "Експерт Україна" №36 (85) від 16 вересня.