СК «Теком-Життя» показала найбільш високий рівень прибутковості за 2005 рік згідно з даними журналу «Insurance TOP»

11.06.2006

За матеріалами страхового журналу "Insurance TOP" (#1(13)2006), який побачив світ у квітні місяці поточного року, страхова компанія зі страхування життя "Теком-Життя" показала найвищий рівень прибутковості за 2005 рік на страховому ринку України.

Як відомо, в даний час лайфовий сегмент ринку страхування бурхливо розвивається і громадян, які обирають "свою" компанію зі страхування життя, не в останню чергу турбує рівень прибутковості компаній і їх здатність захистити кошти вкладників від інфляції. Прес-центр СК "Теком-Життя" радий повідомити потенційним клієнтам і громадянам, які вже оцінили переваги страхових програм СК "Теком-Життя", що рівень прибутковості від вкладення страхових резервів за 2005 рік склав 13,09%.

Згідно ЗУ "Про страхування" визначена у договорі страхування життя величина інвестиційного доходу не повинна перевищувати чотирьох відсотків річних. Таким чином, СК "Теком-Життя" забезпечила своїм клієнтам додаткову інвестиційну прибутковість на рівні 9,09%.

За рейтингами того ж журналу СК "Теком- Життя" є одним з лідерів ринку накопичувального страхування життя за рівнем страхових платежів, страхових резервів і кількості застрахованих, а також входить до десятки лідерів ринку пенсійного страхування та ринку страхування життя виключно на випадок смерті.

Відмінною рисою компанії є відсутність в схемах продажів методів мережевого маркетингу, що дозволило буквально з другого року існування знаходитись на самоокупності і практично не використовувати кошти статутного фонду.