ПРО КОМПАНІЮ

Шановні пані та панове!

Даним сайтом ми маємо честь представити Вашій увазі ПрАТ СК "ТЕКОМ -Життя" (Одеса).

Приватне акціонерне товариство страхова компанія «Теком-Життя» - провідна компанія по страхуванню життя в Одеському регіоні, надає юридичним і фізичним особам послуги з накопичувального страхування життя та недержавного пенсійного забезпечення.

СК «Теком-Життя» була зареєстрована 27 травня 2003 року.

Страхова компанія «Теком-Життя» - була першою з самостійних компаній з головним офісом в м. Одесі, що з'явилися в Південному регіоні після внесення змін до законодавства України, що дало поштовх для розвитку такого напрямку як страхування життя. У своїй діяльності компанія використовує досвід провідних європейських страхових організацій і власні оригінальні розробки.

Ми пропонуємо широкий спектр страхових продуктів, що гарантують виплати при досягненні певного віку, втраті працездатності, захворюванні критичною хворобою або відходу з життя. Розроблені фахівцями нашої компанії поліси розрізняються за ступенем страхового захисту, вартістю, періодичністю оплати внесків та іншими умовами страхування.

За короткий проміжок часу компанія стала відома не тільки в Одеському регіоні, а й за його межами. Підтвердженням тому є постійна участь компанії в різних рейтингах. Згідно з дослідженням РЦ інформаційного центру "Експерт Україна" ПрАТ СК "ТЕКОМ-ЖИТТЯ" отримала найвищу рейтингову оцінку стійкості - Ааа і увійшла до групи лідерів найстійкіших та інформаційно відкритих компаній України.

Опубліковані щоквартально страхові рейтинги від всеукраїнського видання «Insurance Top» свідчать про високий рівень прибутковості від вкладення страхових резервів СК «ТЕКОМ-Життя». Це говорить про проведення компанією високоефективної інвестиційної політики і реальної можливості забезпечити для клієнтів прибутковість за укладеними договорами вище середньостатистичного рівня.

За час своєї діяльності СК «ТЕКОМ-Життя» була відзначена численними громадськими нагородами, серед яких перемога в щорічному рейтингу народної популярності Одеського регіону «Народне визнання» в номінації «Лідер у сфері страхування життя».

СК «ТЕКОМ-Життя» є членом правління Ліги Страхових організацій України. А також членом профільного комітету ЛСОУ по страхуванню життя, в діяльності якого вона бере найактивнішу участь.

8 серпня 2005 між страховими компаніями «ТЕКОМ-Життя» і «ТЕКОМ» підписано угоду про стратегічну співпрацю на ринку страхування України. З цього моменту у клієнтів обох компаній з'явилася унікальна можливість отримати комплекс страхових послуг, пов'язаних не тільки зі страхуванням «Life», а й іншими видами «NON Life» страхування.

Клієнтами СК «Теком-Життя» вже встигли стати такі відомі по всій Україні підприємства як: Акціонерний банк «Південний», судноплавна компанія «Укрферрі», ПО «Стальканат-Сілур» , ТОВ «Констракшн Машинері», Ізмаїльська виробничо-комерційна фірма «Істр» (м.Ізмаїл), " Одесавинпром " (ТМ «Французький бульвар»). Крім того послуги компанії затребувані і звичайними громадянами, які уклали договори страхування життя як щодо себе, так і щодо своїх близьких.

Ми дякуємо всім, хто вже довірив нам свій спокій і добробут, хто вибрав нас гарантом власної впевненості в завтрашньому дні. Ми докладемо всіх зусиль, щоб виправдати Ваші очікування і прийти на допомогу в скрутну хвилину.


З надією на плідну співпрацю,
Президент ПрАТ СК «ТЕКОМ-ЖИТТЯ»
Едуард Стась

Коротка довідка про компанію